Kancelaria Prawna Kirsch, Warzecha i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni

Nasz zespół jesteśmy do Państwa dyspozycji

Współpracujemy ponadto z wyselekcjonowanymi dla potrzeb Klientów kancelariami komorniczymi i notarialnymi. Zespół naszej Kancelarii wspomagają również aplikanci radcowscy i adwokaccy.

 

Joanna Smalewska-Kirsch Radca prawny

Absolwentka Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Do 2002 r. manager  polskiego oddziału  zagranicznej spółki kapitałowej z sektora przemysłowego. W 2004 r. ukończyła aplikację radcowską, jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Od początku swojej kariery nieprzerwanie wykonuje zawód radcy prawnego. Współpracuje z kancelariami prawnymi i korporacjami obsługując największe podmioty gospodarcze w Polsce, w tym Towarzystwa Ubezpieczeniowe i banki. Świadczy kompleksową pomoc prawną klientom zarówno w ramach postępowań przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym jak i w ramach bieżącej obsługi.  Obsługuje głównie spółki prawa handlowego oraz osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą łącząc wiedzę z doświadczeniem. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym, prawie budowlanym, prawie upadłościowym oraz prawie pracy. Zajmuje się windykacją należności swoich klientów w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej zarówno w ramach postępowań sądowych jak i pozasądowych .Współpracuje z kancelariami i komornikami z państw członkowskich Unii. Obsługę prowadzi również w języku francuskim, angielskim i włoskim. Skuteczna, konsekwentna, kreatywna. Z natury optymistka. 

Agnieszka Warzecha Adwokat

Odbyła aplikację sądową w okręgu Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu zakończoną złożeniem egzaminu sędziowskiego. W 2009 r. uzyskała wpis na listę adwokatów w Izbie  Adwokackiej we Wrocławiu i rozpoczęła działalność w ramach indywidualnej Kancelarii Adwokackiej. Zajmuje się obsługą klientów indywidualnych i businessowych.  Reprezentuje strony w licznych procesach z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego i opiekuńczego,  prawa pracy.  Znaczną część praktyki zawodowej przeznacza na obronę oskarżonych w procesach karnych.  Zajmuje się również wszelkimi aspektami ochrony danych osobowych w przedsiębiorstwach, jak również pracą tymczasową i leasingiem pracowników. Profesjonalnie reprezentuje  poszkodowanych w sprawach o należne zadośćuczynienie oraz odszkodowanie od Towarzystw Ubezpieczeniowych i innych podmiotów. Prowadzi postępowania polubowne i mediacje. Prelegentka szkoleń dla podmiotów gospodarczych i urzędów. Na zlecenie prowadzi również obsługę prawną w języku niemieckim. Cierpliwa, konsekwentnie dążąca do wyznaczonego celu.   

Współpracują z nami

Przemysław Bereżecki Radca Prawny

Absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu Wrocławskiego. Radca prawny z 12 letnim doświadczeniem zawodowym. Świadczy pomoc prawną w ramach prowadzonej indywidualnej kancelarii radcy prawnego jak również na podstawie umowy o pracę w jednostce budżetowej, gdzie dodatkowo prowadzi szkolenia dla pracowników. Specjalizuje się w szczególności w prawie administracyjnym, prawie pracy jak również prawie cywilnym i gospodarczym. Czynnie uczestniczy, jako pełnomocnik strony w postępowaniach przed sądami powszechnymi. Dyspozycyjność oraz terminowość przy wykonywaniu czynności są dla niego standardami.

Martyna Szymańska -Walczak Adwokat

Odbyła aplikację adwokacką zakończoną egzaminem adwokackim i wpisem na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej we Wrocławiu. Od 2012 r. czynnie wykonuje zawód adwokata. W celu pogłębiania swojej wiedzy i rozwijania zainteresowań ukończyła Podyplomowe Studia Prawa i Gospodarki Unii Europejskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Podyplomowe Studia Prawo Medyczne i Bioetyka na Uniwersytecie Jagiellońskim. Reprezentuje strony w licznych procesach z zakresu roszczeń związanych z błędami w sztuce lekarskiej.  Dociekliwa i cierpliwa.

Izabela Bereżecka Mediator

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Prawa i Administracji oraz PWSZ o specjalności administracja publiczna. Członkini PCM. Ukończyła podyplomowe studia Akademia Mediatora w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej we Wrocławiu, gdzie nabyła wiedzę z zakresu mediacji rodzinnych, cywilnych, karnych i karnych dla nieletnich. Posiada wiedzę z zakresu prawa o notariacie, prawa rodzinnego, spadkowego i karnego. Prowadzi konsultacje i mediacje w obszarze spraw rozwodowych, rodzinnych, społecznych, gospodarczych i pracowniczych.

Sylwia Rybacka-Lechâtellier Księgowość i usługi administracyjne

Prowadzi własne biuro księgowe. Od 1996 r. świadczymy usługi księgowe i administracyjne, głównie dla podmiotów francuskich. Prowadzi księgi rachunkowe, sporządza miesięczne i roczne sprawozdania finansowe i deklaracje podatkowe, reprezentuje klientów w urzędach skarbowych.
Wraz z pracownikami zajmuje się usługami sekretarskimi, fakturowaniem,  logistyką i pozostałymi usługami administracyjnymi i kadrowymi obsługiwanego przedsiębiorcy.

Biuro tłumaczeń KONCEPCJA  

Od ponad 10 lat dostarcza usługi lingwistyczne dla przedsiębiorców, instytucji i osób prywatnych.  Oferuje profesjonalne usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych: uwierzytelnionych oraz zwykłych. Wykonuje tłumaczenia specjalistyczne, które wymagają odpowiedniej wiedzy branżowej. Realizuje tłumaczenia ustne: konsekutywne, symultaniczne, szeptane. Obsługuje instytucje rządowe, przedsiębiorców oraz duże koncerny międzynarodowe.