Kancelaria Prawna Kirsch, Warzecha i Wspólnicy Adwokaci i Radcowie Prawni

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z PORADY ON LINE

Łatwy dostęp do usług prawnych przez Internet. Usługa adresowana jest do wszystkich Klientów, którzy potrzebują szybkiej pomocy prawnej, bez konieczności wychodzenia z biura czy z domu.

Do skorzystania z porady prawnej on-line  wystarczy tylko wypełnić  poniższy formularz.
  1. Prosimy uzupełnić poniższy formularz  wpisując swoje dane: imię i nazwisko, adres poczty elektronicznej i numer telefonu komórkowego.  Prosimy krótko opisać swój problem lub zadać nam pytanie . Formularz należy następnie  wysłać na adres poczty elektronicznej Kancelarii, klikając na ikonę „Wyślij” znajdującą się tuż pod nim.
  2. Po otrzymaniu formularza Kancelaria niezwłocznie  wyceni usługę w oparciu o zamieszczone informacje i/ lub załączone do formularza dokumenty  a  następnie prześle Państwu informację o cenie usługi  oraz terminie jej realizacji na adres Państwa poczty elektronicznej podany na formularzu.
  3. Realizacja usługi nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Kancelarii.

Formularz kontaktowy

W RAMACH INTERNETOWEJ PORADY PRAWNEJ Oferujemy:

Rozwiązanie problemu

Przedstawimy możliwe rozwiązania zgłoszonego problemu prawnego

Podstawy prawne

Podamy podstawy prawne dotyczące związanych ze sprawą zagadnień oraz w razie konieczności przytoczymy orzeczenia sądowe odnoszące się do danej sprawy

Strategia

Zaproponujemy strategię obrony Państwa praw i przedstawimy konsekwencje związane z ewentualnym działaniami drugiej strony,

Pisma

Prześlemy wzory pism lub gotowe, sporządzone specjalnie dla Pytającego dokumenty, które należy przedłożyć przed właściwym organem

Konsultacje

W razie wątpliwości dodatkowo udzielimy konsultacji i wyjaśnień e- mailowych i telefonicznych.

DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ

Zadane pytanie trafi do konkretnego  radcy prawnego lub adwokata, który ma doświadczenie i dużą praktykę w udzielaniu porad prawnych.  Kancelaria współpracuje jedynie z wykwalifikowanymi radcami prawnymi,  adwokatami, doradcami podatkowymi  co zapewnia pełne zrozumienie problemu i profesjonalizm. Nie boimy się podpisać pod udzielonymi odpowiedziami.  

 
Z KANCELARIĄ WSPÓŁPRACUJĄ  SPECJALIŚCI Z RÓŻNYCH DZIEDZIN PRAWA
Co oznacza, że konkretny problem rozwiąże prawnik specjalizujący się w tej dziedzinie prawa, której dotyczy pytanie lub porada.  Odpowiedź będzie pochodziła od konkretnego specjalisty. 
ANONIMOWOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO DANYCH
Żeby zadać pytanie nie trzeba podawać żadnych precyzyjnych danych osobowych i dokonywać rejestracji . Wystarczy nam imię i nazwisko oraz e-mail i numer telefonu. 
Zespół Kancelarii  składa się wyłącznie z RADCÓW PRAWNYCH  i ADWOKATÓW, czyli osób ustawowo zobowiązanych do zachowania tajemnicy zawodowej, podlegających przepisom kodeksu etyki  zawodowej. Żadna z otrzymanych informacji nie będzie przekazywana nieuprawnionym podmiotom.
 Z myślą o bezpieczeństwie podanych danych wszystkie informacje, które otrzymamy  są przechowywane w przypisanym do konkretnej osoby panelu klienta. Indywidualny panel korespondencyjny, umożliwia bezpieczną komunikację z prawnikiem.  To gwarantuje, że nikt niepowołany nie ma dostępu do otrzymanych wiadomości.
 

Cena

Wszyscy wiemy, iż cena usługi jest jednym z najważniejszych czynników.  Należy się jednak zastanowić  czy w przypadku ważnych życiowych problemów jedynie cena ma decydujące znaczenie. W przypadku usług prawnych lepiej brać pod uwagę doświadczenie,  rzetelność i profesjonalizm.
Nie jesteśmy anonimowi a coraz częściej  pomoc prawną online oferują właśnie osoby anonimowe, nieposiadające uprawnień do wykonywania zawodu i żadnego doświadczenia. Nie ponoszą też one żadnej odpowiedzialności. Nasza Kancelaria  składa się wyłącznie z radców prawnych i adwokatów czyli osób ustawowo uprawnionych do świadczenia pomocy prawnej. Nie zawyżamy cen, nie wykorzystujemy często trudnej sytuacji Pytającego, nie udzielamy zdawkowych odpowiedzi. Otrzymując poradę macie Państwo gwarancję że otrzymana pomoc jest adekwatna do zapłaconej ceny, rzetelna i profesjonalna. Cena porady on-line już od 50 ZŁ+VAT.
KONKRETNA i WYCZERPUJĄCA ODPOWIEDŹ
Każdorazowo, po otrzymaniu pytania radca prawny lub adwokat przedstawi proste i zrozumiałe rozwiązanie opisanego problemu.
Odpowiedź na każde pytanie jest pisana indywidualnie i dotyczy konkretnego problemu Pytającego. Porada będzie zawierać analizę prawną problemu oraz możliwe konkretne sposoby jego rozwiązania. Wiemy, że nie każdy ma na co dzień do czynienia z prawem i dlatego odpowiedź zostanie napisana zrozumiałym dla Klienta językiem, bez skomplikowanej terminologii prawniczej. Podane zostaną również podstawy prawne dotyczące udzielonych wyjaśnień. Jeżeli pomimo otrzymanych  odpowiedzi w dalszym ciągu coś wydawać się będzie niejasne można dodatkowo skorzystać z 5 dniowej, bezpłatnej  ochrony prawnej. 
NIE ZAPOMINAMY O NASZYCH KLIENTACH PO UDZIELENIU ODPOWIEDZI.
W RAMACH PORADY ON-LINE MACIE PAŃSTWO MOŻLIWOŚĆ ZADAWANIA DODATKOWYCH PYTAŃ BEZ DODATKOWYCH OPŁAT
w okresie ochrony obejmującym 5 dni roboczych. Na pewno tak długi okres ochrony będzie wystarczający do wyjaśnienia  wszelkich ewentualnych wątpliwości.
 
 
CENA PORADY ON-LINE JUŻ OD 50 ZŁ+VAT
Sporządzenie pism np. wniosku egzekucyjnego lub wezwania do zapłaty  w ramach porady on-line już od 50 ZŁ+VAT